Producent odzieży roboczej

Jako producent odzieży roboczej oferujemy starannie opracowane wzory zapewniające maksymalny komfort i funkcjonalność. Naszym Klientom zapewniamy kompleksowe rozwiązania: posiadamy gotowe modele odzieży roboczej oraz szyjemy odzież według wzorów i specyfikacji Klienta.

Dzięki zastosowaniu nowoczesnych linii produkcyjnych oferowana przez nas odzież robocza może być dowolnie aranżowana i konfekcjonowana między innymi pod kątem umieszczenia logo, rozplanowania kieszeni i zapięć, zastosowania dodatkowych pasów mocujących (np. do mocowania sprzętu specjalistycznego) i innych elementów.

Odzież szyjemy wyłącznie z materiałów czołowych producentów spełniających normy polskie oraz UE. Dobór odpowiedniego materiału i nici traktujemy jako priorytet, który bezpośrednio wpływa na jakość końcową odzieży.

Badex to marka, która dba o jakość na każdym etapie produkcji. Odzież robocza jest opracowywana i szyta w naszym zakładzie produkcyjnym koło Kielc. Dbamy o to, aby oferowana przez nas odzież była najwyższej jakości, przy jednoczesnym bardzo wysokim komforcie użytkowania i zachowaniu najnowszych trendów.

Producent odzieży roboczej

Szukasz odzieży roboczej? Masz pytania?

Nasi eksperci są do Twojej dyspozycji

Zadzwoń 882 105 377
Napisz do nas